Droga krzyżowa ulicami parafii

Niedziela Palmowa, to w naszej parafii również tradycja związana z Drogą krzyżową. Kończymy wówczas rekolekcje i na podsumowanie, wyruszamy ulicami naszej parafii z rozważaniami tego szczególnego nabożeństwa. Tym razem przeszliśmy przez Wicaniówkę, Dziubkówkę i Bugaj. Za każdym razem inna jest trasa, inne rozważania, ale uczestnicy zazwyczaj ci sami. I cieszy jedno, że jest to duża grupa, bo to świadczy, że rozumiemy i chcemy przy kolejnych stacjach, zostawić tajemnice swojego życia. To co dobre i radosne, ale i to, co jest takim naszym codziennym  krzyżem. Jezu, tak jak modliliśmy się na drodze, Miej Miłosierdzie dla nas i całego świata. Bóg zapłać tym, którzy przygotowali kolejne stacje, tym którzy pilnowali nam drogi, ale szczególnie również  tym, którzy razem z nami się modlili.

 

Ps. Zapraszamy do oglądania zdjęć. Jednocześnie informujemy z całą odpowiedzialnością w ramach tzw. RODO, że zdjęcia na stronie wykonywane są wyłącznie do dyspozycji administratora strony parafialnej ( do używania ich w ramach kroniki wydarzeń, ujęć kalendarzowych itp.). Dlatego są wyłączną własnością parafii i zabrania się jakiegokolwiek ich kopiowania i wykorzystywanie gdziekolwiek indziej.