Niedziela Świętej Rodziny

Niedziela Świętej Rodziny – tradycyjnie już w ten szczególny dzień objęliśmy modlitwą wszystkie rodziny z naszej parafii. Przed ołtarzem stanęli tegoroczni jubilaci: Mirosław i Halina Janowiak ( ślub 17.04.1993); Andrzej i Beata Harkabuzik (ślub 15.05.1993); Józef i Mariola Biszczak (ślub 29.05.1993);  Tadeusz i Halina Albertusiak (ślub 06.11.1993). Zawierzyliśmy Świętej Rodzinie z Nazaretu te 25 wspólnie przeżytych przez małżonków lat. I w tym dziękczynieniu prosiliśmy o błogosławieństwo oraz opiekę na dalsze lata. Do naszej wspólnoty przyjęliśmy również 23 już w tym roku nową parafiankę Sabinę Jabłońską, córkę Tomasza i Anety. Razem z rodzicami dziękowaliśmy Świętej Rodzinie za każde przyjęte w tym roku dziecko i oddaliśmy w opiekę całą Rodzinę Parafialną. Całości modlitwy dodała wdzięku kapela góralska naszych „Borzan”, za co im dziękujemy. Niech święta Rodzina, ta z Nazaretu, o której mówiliśmy w kazaniu, będzie takim szczególnym wzorem i ucieczką dla naszych rodzin.

 

Ps. Zapraszamy do oglądania zdjęć. Jednocześnie informujemy z całą odpowiedzialnością w ramach tzw. RODO, że zdjęcia na stronie wykonywane są wyłącznie do dyspozycji administratora strony parafialnej ( do używania ich w ramach kroniki wydarzeń, ujęć kalendarzowych itp.). Dlatego są wyłączną własnością parafii i zabrania się jakiegokolwiek ich kopiowania i wykorzystywanie gdziekolwiek indziej.