Uroczystości Ślubne w Niedźwiedziu

W sobotę 13 października 2018 w kościele Matki Bożej Różańcowej w Niedźwiedziu nasza Pani Karolinka powiedziała uroczyste ślubuję swojemu Marcinowi. W uroczystości ślubnej uczestniczyła scholka z naszej parafii oraz delegacja parafian. Podczas modlitwy zostały odczytane podziękowania od Ojca Świętego oraz Księdza Kardynała Stanisława, za 7 lat pracy przy naszej parafii oraz posługę dzieciom w Ośrodku Rekolekcyjnym w Skorzęcinie. Ksiądz Grzegorz odprawiając mszę św. i udzielając sakramentu wypowiedział wielkie Bóg zapłać od wszystkich, którzy chcieli wyrazić to swoim sercem. Młodzi dostali obraz Świętej Rodziny, aby była dla nich wzorem, a Matka Boża w której rocznicę objawień Fatimskich przyjęli sakrament niech będzie im przewodniczką. Wszyscy składamy gorące Bóg zapłać i bądźcie szczęśliwi…